top of page

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

SOU’RAN Tour Seyahat Acentası 2006 Yılında, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığından 5362 Belge Numarası ile kurulmuş olup TÜRSAB üyesidir. Yurt İçi, Yurt Dışı Otel rezervasyonları, Kültür ve Paket Turları, Uçak Biletleri, Bayi Toplantıları, Okul Turları, Fuar Organizasyonları, Özel Etkinlik Turları, Araç Kiralama ve Vize Hizmetleri gibi konularda hizmet vermektedir.

Ege Turizmcilik Sağlık Yatırım Hizmetleri Ltd. Şti’ne bağlı olarak faaliyet gösteren seyahat acentamıza ait 4 adet ofisimiz bulunmaktadır. Merkez Ofisimiz Babaeski’de olmakla birlikte, Edirne Şube, Lüleburgaz Şube ve Uzunköprü Şube olarak hizmet vermekteyiz.

Şirketimize bağlı alt markalarımız olan Trakya Vize Merkezi olarak tüm Trakya bölgesine vize hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda b2b platformumuz olan ve Edirne Turlarını Türkiye’deki diğer acentacı meslektaşlarımıza sunan Edirne’yi Turla! markamızı da yakın bir zaman önce hayata geçirdik.

Aktif olarak turizmin her alanında boy gösteren şirketimiz, dinamik, ekonomik, güler yüzlü ve her an kendini yenileyen genç bir ekipten oluşmaktadır. Her geçen gün daha iyiye sloganıyla siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

souran%20logoooooo_edited.jpg
Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page