top of page

27 Ağustos Cum

|

SOU'RAN Turizm Seyahat Acentası

Ljubljana & Bled Gölü & Salzburg Turu

Kişi Başı Yalnızca 628 € ( 2 veya 3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat )

Ljubljana & Bled Gölü & Salzburg Turu

Saat ve Yer

27 Ağu 2021 19:00 – 30 Ağu 2021 23:00

SOU'RAN Turizm Seyahat Acentası, Abdurrahman, Erasta Avm, Talat Paşa Caddesi, Edirne Merkez/Edirne, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

TUR ÖZELLİKLERİ
  • Erken Rezervasyon
  • Türkçe Rehberli
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz
1 Gün : İstanbul-Ljubljana “Ljubljana Şehir Turu"

Belirtilen havalimanı dış hatlarda buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Ljubljana'ya hareket. Avrupa’nın en yeşil ikinci ülkesi olan Slovenya’nın ejderha efsanesi ile ünlü başkenti Ljubljana’nın tüm güzelliklerini rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonrasında otelimize yerleşme ve dinlenmeniz için serbest zaman.

2 Gün : Ljubljana-Bled Gölü-Salzburg “Bled Gölü ve Salzburg Şehir Turu”

Sabah kahvaltısı sonrası Bled Gölü keşfi için otelden ayrılıyoruz. Eski bir buzul gölü olan Bled, Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktasıdır. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından, Salzach Nehri'nin ikiye böldügü, arnavut kaldırımları, dar sokakları, Mozart’ın evi, seçkin meydanları ve göz alıcı mimarisi ile Salzburg şehrini geziyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

3 Gün : Salzburg “Serbest Gün veya Hallstatt ve Göller Bölgesi Ekstra Turu”

Kahvaltının ardından Salzburg’u keşfetmek isteyenler için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirler rehberin düzenleyeceği ekstra göller bölgesi turuna katılabilirler. Bu turda Fuschl üzerinden St.Gilgen'e varıyoruz. Burada Mozart ailesinin geldiği St.Wolfgang üzerinde tekne turu (45 dk.) yapıp, sonrasında St. Wolfgang kasabasını keşfediyoruz. Alınacak öğle yemeği sonrasında dünyanın en eski tuz madenlerinin bulunduğu Hallstatt'ı geziyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Hallstatt, Hallstatt Gölü kıyısında ki muhteşem atmosferiyle sizleri adeta büyüleyecek. Fotoğraflarımızı çektikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.

4 Gün : Salzburg-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberin belirleyeceği saatte İstanbul uçuşu için havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

Bu Etkinliği Paylaş

Etkinlik Bilgileri: Events
bottom of page