11 Mayıs Sal | SOU'RAN Turizm Seyahat Acentası

Almanya Ve Büyük Orta Avrupa

Kişi Başı Sadece 997 Eur ( 2 veya 3 Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat )
Biletler Satışta Değil

Saat ve Yer

11 May 19:00 – 19 May 23:00
SOU'RAN Turizm Seyahat Acentası, Abdurrahman, Erasta Avm, Talat Paşa Caddesi, Edirne Merkez/Edirne, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

1 Gün : İstanbul-Berlin

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Berlin'e hareket ediyoruz. Varışa takiben alanda bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz. Bradenburg Kapısı, Checkpoint Charlie, Alexanderplatz, Postdamer Platz, Charlottenburg Sarayı, Berlin Katedrali, Doğu yakası galerisi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize transfer ve konaklama.

2 Gün : Berlin

Kahvaltının ardından Berlin'i keşfetmeniz için tam gün serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3 Gün : Berlin-Dresden-Prag

Kahvaltının ardından Elbe Nehri kıyısında bulunan Almanya’nın en güzel şehirlerinden Dresden’e hareket ediyoruz. Barok ve Rokoko mimarisinin en güzel örneklerini göreceğimiz Dresden turumuzun ardından Prag’a hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik şehir turunda eski şehir meydanı, saat kulesi, Parlamento binası ve Vitüz Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonunda verilecek serbest zaman sonrası otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Prag otelimizde.

4 Gün : Prag-Karlovy Vary-Prag

Kahvaltının ardından eşsiz doğa manzaraları eşliğinde kaplıca şehri Karlovy Vary’e hareket edeceğiz. Kralın banyosu anlamına gelen Karlovy Vary turunda yapacağımız tam gün turun ardından Prag’a dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

5 Gün : Prag-Cesky Krumlov-Salzburg

Kahvaltının ardından UNESCO’nun koruması altına aldığı Cesky Krumlov’a hareket ediyoruz. Vltava Nehri’nin oluşturduğu kıvrımlar arasında kurulmuş masalsı şehirde yapacağımız panoramik tur sonrası Salburg’a hareket ediyoruz. Panoramik şehir turunda Salzburg Katedrali ve Kalesi, Mirabell bahçeleri, Makartplatz Meydanı ve Mozart’ın Evi görülecek yerler arasındadır. Konaklama Salzburg otelimizde.

6 Gün : Salzburg-Göller Bölgesi-Viyana

Kahvaltının ardından Alp dağlarının manzaraları eşliğinde göller bölgesine hareket ediyoruz. Mozart’ın adını koyduğu, Salzburg’un en büyük gölü Wolfgangsee Gölü kıyısında yapacağımız kısa yürüyüşün ardından St.Gilgen ve St.Wolfgang kasabalarını gezeceğiz. Turlarımızın ardından Viyana’ya hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzda Belediye Binası, Viyana Üniversitesi, Opera Binası, Votive Kilisesi ve Hoffburg (Kışlık Saray) görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman sonrası otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Viyana otelimizde.

7 Gün : Viyana-Bratislava-Budapeşte

Kahvaltının ardından Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya hareket ediyoruz. Eski şehir, Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, Grassalkovich Sarayı, Parlamento Binası, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Varışa takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Opera Binası, Parlamento Binası, Tuna Nehri, Kahramanlar Meydanı, Andreasy ve Rakoczi Caddeleri, Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella görülecek yerler arasındadır. Turlarımız sonrasında verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

8 Gün : Budapeşte-Graz

Kahvaltının ardından Estergon Kalesi gezimizi gerçekleştirmek için yola çıkıyoruz. Tuna nehri kıyısında yer alan, Türk tarihinde stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi, Macar Krallığının idari ve dini merkezi olarak kullanılmış. 50 yıldan fazla sürede Osmanlı’nın hakimiyetinde kalan, günümüzde turistlerin akın ettiği bu tarihi yapıyı gezdikten sonra Graz’a hareket ediyoruz. Varışa takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Sporgasse Meydanı, Schlossberg Tepesi, Eski şehir, Saat Kulesi göreceğimiz yerler arasındadır. Konaklama Graz otelimizde.

9 Gün : Graz-İstanbul

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve havalimanına hareket ediyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 2 saat 20 dakikalık yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

Bu Etkinliği Paylaş

 
  • Facebook
  • Facebook
  • Instagram

©2021, SOU'RAN Turizm Seyahat Acentası tarafından kurulmuştur. Tüm hakları saklıdır.