Anasayfa


     OTOBÜS İLE 3’LEME: ORTA AVRUPA BUDAPEŞTE – VİYANA – PRAG - BELGRAD

   
Fiyat : 450 Euro 
Ürün Özellikleri
BUDAPEŞTE (1) VİYANA (1) PRAG (1) BELGRAD (1)
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

OTOBÜS İLE BUDAPEŞTE – PRAG - VİYANA

 

BUDAPEŞTE (1) PRAG (2) VİYANA (1) BELGRAD (1)

 

5 ÜLKE!!!

 1. Gün:Lüleburgaz – Sofya – Belgrad - Budapeşte

 Özel otobüsümüzle öğleden sonra 17:00  hareket ile turumuzun başlangıcı. Kapıkule sınır kapısından yurdu terkediyoruz. Uzun bir yolculuk bizleri bekliyor. Periyodik molalarımızla sizleri yormamaya özen göstererek gecelememizi otobüste yapacağız. Akşam yemeği Sofya’da. Budapeşte’ye kadar alacağımız yolda da sınırsız araç içi ikramlarımız mevcut olacak.Geçiş güzergahlarımızla birlikte bu turumuzda toplam 5 Ülke görmüş olacağız.(Bulgaristan,Sırbistan,Macaristan,Çek Cumhuriyeti,Slovakya ) Kapıkule;Plovdiv,Sofya,Niş,Belgrad,Novi Sad, Szeged,Budapeşte( 13 Saat)

Yolda sık verilen molalar ve gümrük kapılarındaki geçişlerle birlikte sabah saatlerinde Budapeşte’de oluyoruz.

 2. Gün: Budapeşte

 Yorucu bir yolculuğun ardından Budapeşte’deyiz. Turumuza başlıyoruz. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme.  Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Gece ekstra Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlence turumuza dileyen misafirlerimiz ekstra olarak katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 3. Gün: Budapeşte - Prag

 Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından otelimizde ayrılma ve Prag için yola çıkış. Varışın ardından Prag şehir turu. Görülecek yerler arasında; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır.Otelimize transfer ve yerleşme Arzu eden misafirlerimizle  Vlatava Nehrinde tekne turuna katılma imkanı. (Yemekli Ekstra)

 4. Gün Prag

 Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Karlovy Vary gezisi için otelimizden hareket ediyoruz. (Ekstra)  Çek Cumhuriyeti ve bütün Avrupa'nın en önemli kaplıcalar merkezi kentine bir gezi yapacağız. Öğle yemeğimiz gezi esnasında alınacaktır. Serbest zamanımızda, Atatürk'ümüzün de 1918 yılında ziyaret ettiği bu rüya kenti ve doğasını daha yakından tanıyabileceğiz. Akşam, ekstra Çek Gecesi programı. Çek Cumhuriyeti'nin folklorik kültürünü ünlü Polka'larını daha yakından tanıyacak dans ve eğlencelerle süslü gecede yerel bira (Çek cumhuriyeti biranın anavatanıdır)  ve şarapların katkılarıyla güzel gala gecesi geçirebilirsiniz.

5. Gün: Prag – Viyana

 Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından otelimizde ayrılma ve Viyana için yola çıkış. (331 Km. 3 Saat 50 dakika) Viyana’ya varışımızın ardından bizi bekleyen rehberlerimizle buluşma ve Viyana turumuzun başlangıcı. Turumuzda; Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimizle  Grinzing Meyhaneleri turlarına ekstra olarak katılabilirler.Geceleme otelimizde.

6. Gün : Viyana – Belgrad

 Sabah otelde alınan kahvaltının ardından geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Aradaki mesafenin uzunluğundan dolayı güzergah üzerinde Belgrad konaklamamız olacak. ( 614 Km. 7 Saat ) Yolda alınacak öğle yemeği ve molalar ile birlikte Sırbistan’a giriş ve Belgrad’a varış. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği serbest olarak otelde veya toplu hareket ile şehir merkezinde alınabilir. (Ekstra) Geceleme otelimizde.

7. Gün: Belgrad – Lüleburgaz

 Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Türkiye için yola çıkış. (Lüleburgaz : 790 Km. 11 Saat 30 Dk. ) Yolda verilen molalar ile beraber akşam saatlerinde Yurda giriş. Lüleburgaz’a varışımızın ardından bir sonraki turda buluşmak üzere vedalaşma.

 

 Not : Programda belirtilen Kilometreler kesin olup, varış saatleri tahminidir. Yolda ve gümrük kapılarında oluşabilecek saat farklılıklarından firmamız sorumlu olmayıp rehberimiz tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir

 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj