Anasayfa


     OTOBÜS İLE 3’LEME: ORTA AVRUPA BUDAPEŞTE – VİYANA – PRAG - BELGRAD

   
Fiyat : 550 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
1 TEMMUZ - 8 TEMMUZ 2018 ORTA AVRUPA TURU BUDAPEŞTE - PRAG - VİYANA - BELGRAD
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

OTOBÜS İLE ORTA AVRUPA TURU

1 TEMMUZ - 8 TEMMUZ

2018 - CUMARTESİ

1. GÜN 1 TEMMUZ 2018 Pazar LÜLEBURGAZ - BABAESKİ - UZUNKÖPRÜ -EDİRNE

Belirlenen noktalarda otobüsteki yerlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Edirne yolunu takip ederek sırası ile Kapıkuleye ulaşıyoruz.Kapıkuleden Bulgaristana giriş yapıyoruz.

 2. GÜN 2 TEMMUZ 2018 Pazartesi BUDAPEŞTE

Bulgaristan – Sırbistan - Macaristan sınır kapılarında Pasaport ve Gümrük işlemlerinin ardından sabah saatlerinde (Tahmini) MACARİSTAN’ın Başkenti BUDAPEŞTE ’ye varıyoruz.BUDAPEŞTE ye varışı takiben yapacağımız şehir turunda ; Yaklaşık 150 yıl Osmanlı  hakimiyetinde kalan şehirde Osman’lı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan  Budapeşte Şehri ;Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904  yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella görülecek yerler arasındadır. Şehir Turu sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otele transfer.Akşam konaklama Budapeşte de otelimizde. Akşam (Ekstra) dileyen misafirlerimizle “YEMEKLİ MACAR GECESİ TURU“ turuna katılıyoruz. Akşam konaklama Budapeşte de otelimizde.

3.GÜN 3 TEMMUZ 2018 Salı VİYANA - PRAG

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası saat 08:00 da bir başka Başkent’e doğru yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası VİYANA ya varıyoruz.Viyanaya varışı takiben yapacağımız şehir turunda ;Opera ,Üniversite , Parlemento Binası ,Tiyatro ,Prafer ,Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır.Ardından serbest zaman ve alış veriş molası yolumuza devam ediyoruz.Yolculuk sonrası ÇEK CUMHURİYETİ BAŞKENTİ olan PRAG Şehrine varıyoruz.Prag Şehir turunda; Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü  söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, Altınyol, 13.yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü ,eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik  saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otelemize transfer. Akşam konaklama Prag da otelimizde.

4. GÜN 4 TEMMUZ 2018 Çarşamba  KARLOVY VARY - PRAG

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile (Ekstra) “YEMEKLİ KARLOVY VARY TURU“ na gidiyoruz.2 saatlik yolculuk sonrası Termal Suları ile ünlü Şehrine gidiyoruz.Burada yapacağımız Şehir turumuz sonrası dileyen misafirlerimiz Kaplıca sularından faydalanabilir. Öğlen yemek molası ardından aracımızla tekrar Başkent PRAG’a dönerek serbest zaman ve alış veriş molası ,sonrası otelimize transfer geceleme otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz ile (Ekstra) ‘‘VLATNA NEHRİNDE YEMEKLİ TEKNE TURU‘‘ na gidiyoruz. Akşam konaklama Prag da otelimizde.     

5. GÜN 5 TEMMUZ 2018 Perşembe PRAG

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından serbest zaman. Akşam Arzu eden misafirlerimiz ile (Ekstra) ‘‘ORTAÇAĞ GECESİ TURU‘‘  na gidiyoruz. Akşam konaklama Prag da otelimizde.      

6. GÜN 6 TEMMUZ 2018 Cuma PRAG – VİYANA

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından serbest zaman.Serbest zaman  sonrası otobüsteki yerlerimizi alıyor ve  Viyana’ya hareket ediyoruz.Akşam Viyanaya varışı takiben otele yerleşiyoruz. Akşam konaklama Viyana‘da otelimizde.

7. GÜN 7 TEMMUZ 2018 Cumartesi VİYANA - BELGRAD 

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası yolumuza devam ediyoruz.Macaristan-Sırbistan Sınır kapılarında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bir başka başkente varıyoruz BELGRAD.Belgrad varışı takiben şehir turuna çıkıyoruz.Belgrad şehir turunda ; KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN tarafından ele geçirilen,Osmanlı eseri olan KALEMEGDAN ( Kale Meydanı ),Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi ,Mehmet Paşa ( Sokollu Mehmet Paşa ) Çeşmesi ,Fikirbayır Stambol ( İstanbul ) Kapısı ,Nebojsa Kulesi ,Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta ,Bayraklı Camii , Cumhuriyet Meydanı görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası serbest zaman veriyoruz.serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz..Akşam konaklama Belgrad da otelimizde.

8. GÜN 8 TEMMUZ 2018 Pazar   BELGRAD-SOFYA–EDİRNE-UZUNKÖPRÜ -BABAESKİ -LÜLEBURGAZ

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Sırbistan-Bulgaristan sınır kapılarında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Sofya’ya varıyoruz.Sofya varışı takiben öğle yemeği molası veriyoruz.Yemek molası sonrası şehir turuna çıkıyoruz.Sofya şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Alexander Nevski Kilisesi, Aya Yorgi Rotundası, Aya Nedelya Meydanı ve Aya Nedelya Kilisesi, Aya Petka Kilisesi, Sinagog, Roma Hamamları, Ulucami bulunmaktadır.Şehir turunu ardından serbest zaman.Serbest zaman sonrası artık dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Yolda verilen molalar sonrası Bulgaristan – Türkiye sınır kapısına varıyoruz.KAPTAN ANDROVA ve KAPIKULE GÜMRÜK KAPILARINDA pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından yolumuza devam ediyor ve siz misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak bir başka SOURAN TURİZM Organizasyonunda buluşmak dileklerimiz ile sizlerden ayrılıyoruz.

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı550 €uro
Tek Kişilik Oda800 €uro
6 - 12 Yaş 475 €uro
1 - 5 Yaş Çocuk400 €uro

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım ve Araç içi İkramlar.
 • 6 Gece 4 Yıldızlı Otellerde Oda+Kahvaltı konaklama,(1 Budapeste , 3 Prag , 1 Viyana , 1 Belgrad)
 • Otellerde Alınan Sabah kahvaltıları,
 • Budapeşte – Viyana - Prag – Belgrad - Sofya şehir turları,
 • SOURAN Turizm Türkçe Lokal Rehberlik hizmetleri,
 • Tüm Şehirlerde Otel vergileri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize Ücreti + Seyahat Sigortası         130 €uro )  
 • Yurtdışı Çıkış Harcı                        15 TL
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Tüm Otel Ekstraları
 • Ekstra Belirtilen Tüm Turlar
 • Rehber ve Şöför Bahşişleri
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası  
 • Öğle ve Akşam Yemekleri 
 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj