Anasayfa


     SOFYA - PLOVDİV - HASKOVO TURU

   
Fiyat : 79 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
27 - 28 -29 Ekim 2018 2 Gece Konaklama
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

1. GÜN 27 EKİM 2018 CUMARTESİ  LÜLEBURGAZ - BABAESKİ - UZUNKÖPRÜ EDİRNE - SOFYA

Sabah 05:00'de Lüleburgaz Işıklardan, 05:3'da Babaeski Otogar'dan, 06:30'da Uzunköprü Postane önünden ve 07:30 'da Edirne Erasta AVM önünde buluşmanın ardından otobüsteki yerlerimizi alıp hareket ediyoruz. Kapıkule (Türkiye) – Kaptan Androva (Bulgaristan) sınır kapısına varışı takiben Pasaport ve Gümrük işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz.Yolda verilen molalar sonrası Sofya’ya varıyoruz.Sofya varışı takiben şehir turuna çıkıyoruz.Öncelikle iç ve dış mimarisi ile çarpıcı özelliklere sahip olan ve Balkanların en büyük kilisesi olan Aleksandır Nevski Katedralini ziyaret ediyoruz. Ardından Aya Nedelya Kilisesinin yanından geçerek Balkanların en büyük kütüphanelerinden biri olan Milli Kütüphanenin ve Sofya üniversitesinin yanından devam ederek eski Kraliyet Sarayı olan Batemberg Merkezine varıyoruz. Mimari özellikleri ile ilgi çeken Merkez Bankasının binasının yanından geçerek Neoklasik stilde inşa edilmiş olan Milli Bulgar Tiyatrosuna vararak önünde resim molası veriyoruz.Kıymetli arkeolojik eserlere sahip olan Arkeoloji müzesisin ziyaretinden sonra ise Meclis Binasının önünden devam ederek Sofya’nın simgesi olan Sofya Heykeli’ne ulaşarak şehir turumuzu tamamlıyoruz.Ardından otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

 

2. GÜN 28 EKİM 2018 PAZAR PLOVDİV

Sabah otelde alınan geç kahvaltının ardından  Plovdiv’e hareket ediyoruz.Plovdiv varışı şehir turu’na çıkıyoruz.Şehir Turunda;Bizans,Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri,  koruma altındaki eski şehri ve antik tiyatroyu görme olanağımız olacak.Eski şehir içerisinde; Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti,Balaban evi,Nikola Nedkoviç Evi,Zlatio Boyaciev Evi, Hindilyan Evi, Antik Tiyatro ve Eski Plovdiv görülecek yerler arasindadir.Şehir turunun ardından Otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

 

3. GÜN 29 EKİM 2018 PAZARTESİ PLOVDİV – HASKOVO - EDİRNE - UZUNKÖPRÜ - BABAESKİ - LÜLEBURGAZ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz.Son durak olarak Bulgaristanda Türklerin yoğun şekilde yaşadığı Haskovo’ya uğruyoruz.Haskovada verilen serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kaptan Androva (Bulgaristan) - Kapıkule (Türkiye) sınır kapısına varışı takiben pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türkiyeye giriş.Artık gezimizin sonlarına geliyor  bir başka gezide buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak, sizlere veda ediyoruz.

2/3 Kişilik Odada Kişi Başı      79 Euro
Tek Kişilik    Oda                    119 Euro


 TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • Souran Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 3*** Otellerde  2 Gece Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltısı
TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Yeşil Pasaport Mecburi)
 • Müze ve Ören Yer Girişleri
 • Ekstra Harcamalar
 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj