Anasayfa


     OTOBÜSLÜ ORTA AVRUPA TURU

   
Fiyat : 415 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
21 - 28 EKİM 2018
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

ORTA - AVRUPA TURU

21 EKİM - 28 EKİM 2018


1. GÜN 21 EKİM 2018 Pazar LÜLEBURGAZ - BABAESKİ - EDİRNE - UZUNKÖPRÜ

Lüleburgaz, Babaeski ve Edirne'de belirlenen noktadabulışup  otobüsteki yerlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Edirne yolunu takip ederek sırası ile Kapıkule'ye ulaşıyoruz.Kapıkule'den Bulgaristan'a giriş yapıyoruz.

 

2. GÜN 22 EKİM 2018 Pazartesi BUDAPEŞTE

Bulgaristan – Sırbistan - Macaristan sınır kapılarında Pasaport ve Gümrük işlemlerinin ardından sabah saatlerinde (Tahmini) MACARİSTAN’ın Başkenti BUDAPEŞTE ’ye varıyoruz.BUDAPEŞTE ye varışı takiben yapacağımız şehir turunda ; Yaklaşık 150 yıl Osmanlı  hakimiyetinde kalan şehirde Osman’lı izlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan  Budapeşte Şehri ;Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904  yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella görülecek yerler arasındadır. Şehir Turu sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otele transfer.Akşam konaklama Budapeşte de otelimizde. Akşam (Ekstra) dileyen misafirlerimizle “YEMEKLİ MACAR GECESİ TURU“ turuna katılıyoruz. Akşam konaklama Budapeşte'de otelimizde.

 

3.GÜN 23 EKİM 2018 Salı VİYANA - PRAG

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası saat 08:00 da bir başka Başkent’e doğru yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası VİYANA ya varıyoruz.Viyanaya varışı takiben yapacağımız şehir turunda ;Opera ,Üniversite , Parlemento Binası ,Tiyatro ,Prafer ,Holfburg ve Müzeler bölgesibulunmaktadır.Ardından serbest zaman ve alış veriş molası yolumuza devam ediyoruz.Yolculuk sonrasıÇEK CUMHURİYETİ BAŞKENTİ olan PRAG Şehrine varıyoruz.Prag Şehir turunda; Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü  söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, Altınyol, 13.yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü ,eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik  saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otelemize transfer. Akşam konaklama Prag'da otelimizde.

4. GÜN 24 EKİM 2018 Çarşamba KARLOVARY - PRAG

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından tam gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile (Ekstra)“YEMEKLİ KARLOVY VARY TURU“ na gidiyoruz.2 saatlik yolculuk sonrası Termal Suları ile ünlü Şehrine gidiyoruz.Burada yapacağımız Şehir turumuz sonrası dileyen misafirlerimiz Kaplıca sularından faydalanabilir. Öğlen yemek molası ardından aracımızla tekrar Başkent PRAG’a dönerek serbest zaman ve alış veriş molası ,sonrası otelimize transfer geceleme otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz ile (Ekstra)‘‘VLATNA NEHRİNDE YEMEKLİ TEKNE TURU‘‘ na gidiyoruz. Akşam konaklama Prag'da otelimizde.     

5. GÜN 25 EKİM 2018 Perşembe PRAG

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından serbest zaman. Akşam Arzu eden misafirlerimiz ile (Ekstra)‘‘ORTAÇAĞ GECESİ TURU‘‘  na gidiyoruz. Akşam konaklama Prag da otelimizde.      

6. GÜN 26 EKİM 2018 Cuma PRAG – VİYANA

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından serbest zaman.Serbest zaman  sonrası otobüsteki yerlerimizi alıyor ve  Viyana’ya hareket ediyoruz.Akşam Viyanaya varışı takiben otele yerleşiyoruz. Akşam konaklamaViyana‘da otelimizde.

7. GÜN 27 EKİM 2018 Cumartesi VİYANA - BELGRAD

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası yolumuza devam ediyoruz.Macaristan-Sırbistan Sınır kapılarında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bir başka başkente varıyoruz BELGRAD.Belgrad varışı takiben şehir turuna çıkıyoruz.Belgrad şehir turunda ; KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN tarafından ele geçirilen,Osmanlı eseri olan KALEMEGDAN ( Kale Meydanı ),Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi ,Mehmet Paşa ( Sokollu Mehmet Paşa ) Çeşmesi ,Fikirbayır Stambol ( İstanbul ) Kapısı ,Nebojsa Kulesi ,Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta ,Bayraklı Camii , Cumhuriyet Meydanı görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası serbest zaman veriyoruz.serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz..Akşam konaklama Belgrad da otelimizde.

8. GÜN 28 EKİM 2018 Pazar BELGRAD-SOFYA–EDİRNE-BABESKİ -LÜLEBURGAZ

Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Sırbistan-Bulgaristan sınır kapılarında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Sofya’ya varıyoruz.Sofya varışı takiben öğle yemeği molası veriyoruz.Yemek molası sonrası şehir turuna çıkıyoruz.Sofya şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Alexander Nevski Kilisesi, Aya Yorgi Rotundası, Aya Nedelya Meydanı ve Aya Nedelya Kilisesi, Aya Petka Kilisesi, Sinagog, Roma Hamamları, Ulucami bulunmaktadır.Şehir turunu ardından serbest zaman.Serbest zaman sonrası artık dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Yolda verilen molalar sonrası Bulgaristan – Türkiye sınır kapısına varıyoruz.KAPTAN ANDROVA ve KAPIKULE GÜMRÜK KAPILARINDApasaport ve gümrük işlemlerinin ardından yolumuza devam ediyor ve İstanbul'a varıyor ve siz misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak bir başka SOURAN TURİZM Organizasyonunda buluşmak dileklerimiz ile sizlerden ayrılıyoruz.

 

 

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

415 €uro

Tek Kişilik Oda

600 €uro

6 - 12 Yaş 

375 €uro

1 - 5 Yaş Çocuk

300 €uro

 

 

 


TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Arçlarla Ulaşım
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
 • Souran Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 3* veya 4* Otellerde Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Tüm Otel Vergileri
TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu                                       15 TL
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (Yeşil Pasaportta Mecburi)
 • Vize Hizmet Bedeli
 • Tüm Ekstra Harcamalar

 

 

 

 

 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj