Anasayfa


     KAPADOKYA TURU

   
Fiyat : 525 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
3 GECE 4 GÜN 26 -29 EKİM 2018 2 GECE OTEL KONAKLAMALI
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

KAPADOKYA TURU

3 GECE 4 GÜN

2 GECE OTEL KONAKLAMALI

26-27-28-29 Ekim 2018

1.GÜN      26 EKİM 2018 CUMA UZUNKÖPRÜ - EDİRNE  - BABAESKİ- LÜLEBURGAZ 

19 Ekim Cuma akşamı belirlenen saatlerde ve belirlenen yerlerden değerli misafirlerimizi alıp Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz.

2. GÜN    27 EKİM 2018 CUMARTESİ IHLARA VADİSİ

Sabah saatlerinde Aksaray ORHAN AGAÇLI’ da alacağımız serbest kahvaltı (Ekstra) molasını takiben IHLARA VADİSİ' ne hareket ediyoruz. MELENDİZ ÇAYI ve HASAN DAGI' nın iklim koşulları ile oluşan inanılması güç doğal güzellikler ile dolu IHLARA VADİSİ'ni ve vadi içerisinde yeralan AĞAÇALTI , SÜMBÜLLÜ & YILANLI KİLİSE’lerini geziyoruz. Daha sonra yolumuz üzerinde yer alan 4 km'lik bir alana yayılmış derinliği 90 mt. civarında henüz 8 katı görülebilen 20.000 kişinin yaşayabileceği KAYMAKLI Yer altı şehrini geziyoruz. Artık yavaş yavaş  günün sonuna yaklaşıyor ve otelimize hareket ediyoruz. Otele varış ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN 28 EKİM 2018 PAZAR ÜRGÜP PERİ BACALARI-GÖREME

Sabah kahvaltısının ardından ÜRGÜP PERi BACALARI' nın bulunduğu vadiden başlayarak GÜVERCiNLiK VADİ’ si,300'ün üzerinde kilisenin bulunduğu Hristiyanlığın beşiği sayılan dünyaca ünlü GÖREME VADİ’si ve GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ gezimiz var. Serbest öğle yemeği molamızın ardından ZELVE,PAŞABAĞLARIDEVRENT VADİ’ si (Hayal Vadisi) gezileri dünyaca ünlü TURASAN şarap fabrikasını ziyaret ve alışveriş imkanı. Bu gezimizi takiben otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde alınacak akşam yemeğinin ardından arzu eden misafirlerimiz ile birlikte yöreye özgü otantik havası ile meşhur hafızalarınızdan silinmeyecek güzellikteki şov programının sergilendiği TÜRK GECESİ 'ne (Extra) olarak katılıyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

 

4. GÜN 29 EKİM 2018    PAZARTESİ KONYA- BABAESKİ- LÜLEBURGAZ -EDİRNE - UZUNKÖPRÜ

Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından Konya’ya hareket ediyoruz. Konya’ya varışı takiben ilk olarak 1. Alâeddin Keykubad'ın tamamladığı Alâeddin Tepesi üzerindeki Alâeddin Camii çevresinde otobüsle yapılan panoramik turumuzu yapıyoruz, daha sonra SELİMİYE CAMİİ, ÜÇLER TÜRBESİ (Üç Erenler Türbesi), 16 dilimli YEŞİL KUBBE (Kubbe-i Hadra), Hz.Mevlana, babası ve Sultan Veled'in sandukaları ile birçok ulemanın çini sandukalarının bulunduğu MEVLANA TÜRBESİ'ni ziyaret ediyoruz. Burada Mevlevi giysileri, müzik aletleri, el yazması kitaplar, maketler, resimler, halıların ve eski eserlerin bulunduğu Mevlana Müzesi ile Mevlevi Dergâhı gezilerini çarşı içinde verilen serbest zaman sonrasında ŞEMS TÜRBESİ ziyaret ediyoruz. Daha sonra öğle yemeğinde Konya mutfağının eşsiz lezzetlerinden meşhur etli ekmeği, Mevlana pidesi ve tandırı seçeneklerinden faydalanmanız için sizlere serbest zaman tanıyoruz. Yemek molamızın ardından SABREDDİN KONEVİ CAMİİ ile yıldırım düşmesi nedeniyle yarım minareli olan İNCE MİNARELİ CAMİİ, İPLİKÇİ CAMİİ ve Medresesi'ni panoramik olarak gördükten sonra artık yavaş yavaş gezimizin sonuna yaklaşıyor ve yolda verilen molalar sonrası sabah saatlerinde sizleri aldığımız yerlerde bırakıp bir başka gezide buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

 

Konaklama Türü

Fiyat

2-3 Kişilik Odada Kişi Başı

525 TL

Tek Kişilik Oda

725 TL

1 - 5 Yaş Çocuk

375 TL

6-12 Yaş Çocuk

475 TL

*Çocuk fiyatlandırmaları, yanlarında 2 yetişkin olduğunda geçerlidir.


TUR FİYATINA DAHİL 
OLAN HİZMETLER

  • Lüks Otobüsler ile Ulaşım
  • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
  • Souran Turizm Rehberlik Hizmetleri
  • 3* veya 4* Otellerde 2 Gece Konaklama
  • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltısı

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Müze ve Ören Yer Giriş Ücretleri
  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Otel Ekstra Harcamaları ve Tüm Ekstra Harcamalar
  • Türk Gecesi -Yemekli ve Sınırsız Yerel İçecek

(Alkollü/Alközsüz)

 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj