Anasayfa


     ESKİŞEHİR TURU

   
Fiyat : 340 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
12-13 -14 EKİM 2018 1 GECE KONAKLAMALI
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

ESKİŞEHİR TURU

12-13-14 EKİM 2018

1 Gece Konaklamalı

 

1.GÜN 12 EKİM 2018 CUMA UZUNKÖPRÜ EDİRNE BABAESKİ LÜLEBURGAZ

Akşam belirlenen saatlerde Uzunköprü, Edirne, Babaeski, Lüleburgaz'dan siz değerli misafirlerimizi alarak hareket ediyoruz.

 

2.GÜN 13 EKİM 2018 CUMARTESİ             ODUNPAZARI – ESKİŞEHİR - PORSUK ÇAYI 

İstanbul-Adapazarı – Pamukova - Bozüyük üzerinden sabah saatlerinde  Eskişehir’e ulaşıyoruz. Gezimize ilk olarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarı ile başlıyoruz. Ahşap tavan süslemeleriyle ünlü olan Osmanlı Evi Müzesini ( Panaromik ) gördükten sonra tarihte bilinen ilk Cam Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Eskişehir şehir merkezine hareket ediyoruz. Burada alacağımız serbest öğle yemeğinin ardından gelişimi ve bir üniversite şehri olması vesilesiyle adından sıkça bahsettiren Eskişehir’i tanımaya başlıyoruz. İlk olarak Eskişehir’e özgü lületaşı atölyelerinin gezilmesinin ardından, Kurşunlu Külliyesi’ni ( Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan ) ziyaret ediyoruz. Eski Hal Binası ( Gençlik Merkezi ), Atlı Han (Geleneksel El Sanatları Çarşısı) gezilerimiz sonrasında, 150 yıllık bir tarihe sahip Eskişehir Mevlevi Hanesini geziyoruz. Yapı hakkında bilgi aldıktan sonra Porsuk Çayı kıyısında serbest zaman veriyoruz. Porsuk çayında dileyenler misafirler tekne turuna çıkabilir( Ekstra ).Ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

 

3.GÜN 14 EKİM 2018 PAZAR   ESKİŞEHİR - LÜLEBURGAZ - BABAESKİ- EDİRNE - UZUNKÖPRÜ

Sabah otelde alınan  kahvaltının ardından eşyalarımızı alarak otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımız Kentpark. Ardından Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi'ne hareket ediyoruz. Burada tarihi kişiler ile yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykeli yer almaktadır. Gezi sonrası içerisinde farklı geçmişlerden ve günümüzden eserlerin sergilendiği Karikatür Müzesi’ni gezdikten sonra, öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Sazova Parkı'na hareket ediyoruz. Sazova Parkı gezimiz sonrası artık yavaş yavaş turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolumuza koyuluyoruz. Yolda verilen molaların ardından sizleri aldığız yerlerde bırakarak bir sonraki SOURAN TURİZM organizasyonun da görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz.

 

Konaklama Türü

Fiyat

 

 

2-3 Kişilik Odada Kişi Başı

340 TL

Tek Kişilik Oda

440 TL

1 - 5 Yaş Çocuk

245 TL

6-12 Yaş Çocuk

295 TL

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Lüks Otobüslerle İletişim
  • Otobüste Alınan Tüm İkramlar
  • Souran Turizm Rehberlik Hizmetleri
  • 3* veYA 4* Otellerde 1 gece konaklama
  • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Otel Ekstra Harcamaları ve Ekstra Tüm Harcamalar
 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj