Anasayfa


     SÖMESTRE TATİLİNDE VİZESİZ LVİV TURU

   
Fiyat : 299 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
VİZESİZ LVİV TURU 24-27 OCAK 2019
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

SÖMESTRE TATİLİNDE

VİZESİZ LVİV TURU

24-27 OCAK 2019

 

1. Gün İstanbul - Lviv / 24 Ocak Perşembe

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde belirtilen saatte buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile Lviv’e hareket ediyoruz. Lviv’ e varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Yürüyerek yapılacak olan turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ayrıca dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Şehir turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün Lviv / 25 Ocak Cuma

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz Eczacılık müzesi & Lychakiv Mezarlığı & Ünlü Ermeni Kilisesi  & Arsenal turuna (Ekstra Tur) katılabilirler. Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Lychakiv mezarlığında ise Ukrayna’nın ve Dünya’nın en ünlü isimlerinin mezarlarının bulunduğu adeta açık hava müzesi olan bu bölgeyi gezerek  Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Ayrıca dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Daha sonrasında  şehrin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini, rehberlerimiz eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartacağız. Akşam dileyen misafirlerimizle Lviv Ortaçağ Akşam yemeği (Ekstra) Zengin menü ile eğlenceli bir akşam bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz Lviv’in en eğlenceli mekanlarında geceye devam edebilirler. Geceleme otelimizde.

3. Gün Lviv / 26 Ocak Cumartesi

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizden ekstra tur bilgisi alabilir veya bu güzel şehirin eşsiz güzelliklerini keşfederek, tüm gün alışveriş yapabilirler. Geceleme otelimizde.

4. Gün Lviv - İstanbul / 27 Ocak Pazar

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimizden ekstra tur bilgisi alabilir veya bu güzel şehirin eşsiz güzelliklerini keşfederek, rehberimizin belirteceği saatte Lviv Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından Pegasus Havayolları’ nın ile İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul’a varıyoruz. Turumuzun sonu. Eve hoşgeldiniz. 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Pegasus Havayolları ile Ekonomi Sınıı Gidiş ve Dönüş Uçak Bileti
 • 4* Otelde Oda + Kahvaltı Konaklama
 • Alan - Otel - Alan Transferleri
 • Panoramik Şehir Turu
 • Havalimanı Vergileri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı (15)
 • Ekstra Turlar
 • Seyahat Sağlık Sigortası (Opsiyonel)

 

 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj