Anasayfa


     OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU

   
Fiyat : 250 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
28 EYLÜL - 5 EKİM 2018 6 GECE KONAKLAMALI
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

“OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU”

YUNANİSTAN - MAKEDONYA – ARNAVUTLUK – KARADAĞ -HIRVATİSTAN - BOSNA HERSEK – SIRBİSTAN

Ohrid (1) + Bar (1) + Trebinje (1)+ Saraybosna (1)+ Belgrad (1) + Üsküp (1)

7 GECE 8 GÜN  / (6 Gece Otel Konaklamalı)

 

 

1.GÜN 28 EYLÜL CUMA 2018 CUMA

Lüleburgaz, Babaeski, Edirne ve Uzunköprü'de belirlenen yerden sizleri alıp yolculuğumuza başlıyoruz. İpsala sınır kapısında pasaport işlemlerinin ardından Yunanistana giriş yapıyoruz.

2.GÜN 29 EYLÜL2018 CUMARTESİ BİTOLA - OHRİD

Yolda verilen molalar ve gümrüklerdeki pasaport işlemlerinin ardından sabah saatlerinde Bitola ya varıyoruz.Bitola'da Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Askeri İdadisi’ni ziyaret ediyoruz.Ardından yolumuza devam ediyor Ohrid’e varıyoruz.Ohrid varışı takiben St. Stefan a gidiyor ve doğa harikasının keyfine varıyoruz.Ardından Ohrid merkeze geliyor ve ohridi geziyoruz.Ardından Otelimize geliyoruz.Akşam yemek ve konaklama Ohrid’de otelimizde.

3.GÜN 30 EYLÜL 2018 PAZAR OHRİD – TİRAN - BAR 

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Ohrid’den ayrılıyoruz.Struga sınır kapısından Arnavutluk’a giriş.ElbasanYolu ile Tiran’a varış.Tiran a varışı takiben yapacağımız panoramik Tiran şehir turunda; Parlemento Binası, İskender Bey Meydanı,Başkanlık Sarayı ve Üniversite Binası göreceğimiz yerler arasındadır.Ardından yemek için serbest zaman.Serbest zaman sonrası Ulcine hareket. Akşam yemek ve konaklama Bar’da otelimizde.

4.GÜN 01 EKİM 2018 PAZARTESİ BUDVA -KOTOR-DUBROVNİK-TREBINJE

 Kahvaltı sonrası Petrovac’dan ayrılıyoruz.Karadağ’ın küçük ama etkileyici kenti Budva ya varıyoruz.Budva ziyareti sonrası yola devam ediyor ve Kotor’a varış.Kotor ziyareti sonrası cavlat yolu ile Hırvatistan’ın en güzel kentlerinden biri olan Dubrovnik’e varış.Dubrovnik varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Şehir Surları,Saat Kulesi,Onofria Çeşmesi,Sponza Sarayı,Rector’s Sarayı,Liman Bölgesi ve Şehir Meydanı  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemek ve konaklama Trebinje'de otelimizde

5.GÜN 02 EKİM 2018 SALI POÇİTEL-MOSTAR-SARAYBOSNA

 Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Neum’dan ayrılıyoruz.İlk durağımız Türk Köyü Poçitel.Poçitel ziyareti sonrasıBosna Hersek’in en güzel Kenti tarihi,Mostar’a varış.Mostar Şehir Turu’nda; Tarihi Mostar Köprüsü ve Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır.Mostar turu sonrası Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’ya hareket ediyoruz.Saraybosna’ya varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Gazi Hüsrev Bey Camisi,Bascarsija Çeşmesi ve Meydanı,Eski Pazar Yeri ve İç Pazar bulunmaktadr.Ardından otelimize hareket. Akşam yemek ve konaklamaSaraybosna’daki otelimizde. 

6.GÜN 03 EKİM 2018 ÇARŞAMBA SARAYBOSNA-BELGRAD

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’a hareket ediyoruz.Bosna Hersek-Sırbistan sınır kapılarında pasaport işlemleri sonrası öğlen saatlerinmde Belgrad’a varıyoruz.Belgrad a varışı takiben vereceğimiz yemek molasının ardından yapacağımız şehir turunda; Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi , Saborna Kilisesi, Askeri Müze, Damat Ali Paşa Türbesi, Kale Meydanıi Zindan Kapı, Saat Kulesi, Leopoldov Kapı, Stefan Lazerevic Anıtı, İstanbul Kapı,Terazi Meydanı, Nebojsa Kulesi, Cumhuriyet Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası serbest zaman.Serbest zamanın ardından otele hareket ediyoruz.Akşam konaklama otelimizde.

7.GÜN 04 EKİM 2018 PERŞEMBE MATKA KANYONU - ÜSKÜP

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından yolumuza devam ediyoruz.Gümrük kapısında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Üskübe giriş yapıyoruz.Öğlen saatlerinde Üsküp varışı takiben öğle yemeği molasını Meşhur Üsküp Köftecilerinde veriyoruz.Yemek molası sonrası Üsküp şehir turumuzu yapıyoruz.Şehir turunda; Başçarşı-Vardar Nehri-Makedonya Meydanı-Saat Kulesi-Davut Paşa Külliyesi-Sultan Murat Camii görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası Matka Kanyonuna gidiyor ve kahve molası veriyoruz.Matka Kanyonunda verilen serbest zaman sonrası otele hareket ediyoruz.Akşam konaklama otelimizde.

7.GÜN 05 EKİM 2018 CUMA SELANİK - UZUNKÖPRÜ - EDİRNE - BABAESKİ- LÜLEBURGAZ

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Üsküp’den ayrılıyor ve dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Makedonya-Yunanistan sınır kapılarında pasaport-gümrük işlemleri sonrası Yunanistana giriş yapıyoruz.Selanik varışı takiben öğle yemeği molası veriyoruz.Yemek molasının ardından yapacağımız şehir turunda;Atatürk Evi,Beyaz Kule,Rotonda,Kale,Aritotelius Meydanı bulunmaktadır.Şehir turu sonrası verilen Frape (Soğuk Buzlu Kahve) molası sonrası yolumuza devam ediyor ve Kavalaya varışı takiben akşam yemeği molası veryoruz.Yemek molasının ardından son gümrük kapımız olana Yunanistan-Türkiye sınır kapısına geliyoruz.Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile...

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı250 €uro
Tek Kişilik Oda Farkı150 €uro
6 - 12 Yaş 200 €uro
1 - 5 Yaş Çocuk150 €uro


TUR BEDELİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • 1 Gece Ohrid 3***- 4**** Otel Oda+Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Bar 3***- 4**** Otel Oda+Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Neum 3***- 4**** Otel Oda+Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Saraybosna 3***- 4**** Otel Oda+Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Üsküp 3***- 4**** Otel Oda+Kahvaltın Konaklama
 • Türkçe & Boşnakça Rehberlik Hizmetleri
TUR BEDELİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu                                       15 TL
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (Yeşil Pasaportta Mecburi)
 • Vize Hizmet Bedeli

 

 

 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj