Anasayfa


     KURBAN BAYRAMI BÜYÜK BALKAN TURU

   
Fiyat : 450 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ 20 AĞUSTOS 2018 BAŞLANGIÇLI OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

“OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU”

YUNANİSTAN - MAKEDONYA – ARNAVUTLUK – KARADAĞ -HIRVATİSTAN - BOSNA HERSEK – SIRBİSTAN

Ohrid (1) + Bar (1) + Neum (1) + Saraybosna (1) + Üsküp (1)

6 GECE 7 GÜN  / (5 Gece Otel Konaklamalı)

1.GÜN LÜLEBURGAZ - BABAESKİ - UZUNKÖPRÜ - EDİRNE

Akşam saatlerinde belirlenen noktalardan sizleri alıp yolculuğumuza başlıyoruz. İpsala sınır kapısında pasaport işlemlerinin ardından Yunanistana giriş yapıyoruz.

2.GÜN BİTOLA - OHRİD

Yolda verilen molalar ve gümrüklerdeki pasaport işlemlerinin ardından sabah saatlerinde Bitola ya varıyoruz.Bitola'da Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Askeri İdadisi’ni ziyaret ediyoruz.Ardından yolumuza devam ediyor Ohrid’e varıyoruz.Ohrid varışı takiben St. Stefan a gidiyor ve doğa harikasının keyfine varıyoruz.Ardından Ohrid merkeze geliyor ve ohridi geziyoruz.Ardından Otelimize geliyoruz.Akşam yemek ve konaklama Ohrid’de otelimizde.

3.GÜN OHRİD - TİRAN - BAR

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Ohrid’den ayrılıyoruz.Struga sınır kapısından Arnavutluk’a giriş.ElbasanYolu ile Tiran’a varış.Tiran a varışı takiben yapacağımız panoramik Tiran şehir turunda; Parlemento Binası, İskender Bey Meydanı,Başkanlık Sarayı ve Üniversite Binası göreceğimiz yerler arasındadır.Ardından yemek için serbest zaman.Serbest zaman sonrası Ulcine hareket. Akşam yemek ve konaklama Bar’da otelimizde.

4.GÜN BAR - BUDVA - KOTOR - DUBROVNİK - NAUM 

 Kahvaltı sonrası Petrovac’dan ayrılıyoruz.Karadağ’ın küçük ama etkileyici kenti Budva ya varıyoruz.Budva ziyareti sonrası yola devam ediyor ve Kotor’a varış.Kotor ziyareti sonrası cavlat yolu ile Hırvatistan’ın en güzel kentlerinden biri olan Dubrovnik’e varış.Dubrovnik varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Şehir Surları,Saat Kulesi,Onofria Çeşmesi,Sponza Sarayı,Rector’s Sarayı,Liman Bölgesi ve Şehir Meydanı  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemek ve konaklama Neum daki otelimizde.

5.GÜN NEUM - POÇİTEL - MOSTAR - SARAYBOSNA

 Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Neum’dan ayrılıyoruz.İlk durağımız Türk Köyü Poçitel.Poçitel ziyareti sonrasıBosna Hersek’in en güzel Kenti tarihi,Mostar’a varış.Mostar Şehir Turu’nda; Tarihi Mostar Köprüsü ve Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır.Mostar turu sonrası Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’ya hareket ediyoruz.Saraybosna’ya varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Gazi Hüsrev Bey Camisi,Bascarsija Çeşmesi ve Meydanı,Eski Pazar Yeri ve İç Pazar bulunmaktadr.Ardından otelimize hareket. Akşam yemek ve konaklamaSaraybosna’daki otelimizde. 

6.GÜN SARAYBOSNA - BELGRAD - ÜSKÜP

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’a hareket ediyoruz.Belgrad a varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi , Saborna Kilisesi, Askeri Müze, Damat Ali Paşa Türbesi, Kale Meydanıi Zindan Kapı, Saat Kulesi, Leopoldov Kapı,  Stefan Lazerevic Anıtı, İstanbul Kapı,Terazi Meydanı, Nebojsa Kulesi, Cumhuriyet Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır.  Şehir turu sonrası yolumuza devam ediyoruz.Gümrük kapısında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Üskübe giriş yapıyoruz.Akşam saatlerinde Üsküp varışı takiben otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemek ve konaklama Üsküp de otelimizde.

7.GÜN ÜSKÜP - KAVALA - UZUNKÖPRÜ - EDİRNE - BABAESKİ - LÜLEBURGAZ

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Üsküp şehir turumuzu yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Başçarşı-Vardar Nehri-Makedonya Meydanı-Saat Kulesi-Davut Paşa Külliyesi-Sultan Murat Camii görülecek yerler arasındadır.Üsküp şehir turu sonrası Üsküp’den ayrılıyor ve dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Makedonya-Yunanistan sınır kapılarında pasaport-gümrük işlemleri sonrası Yunanistana giriş yapıyoruz.Kavalaya varışı takiben akşam yemeği molası veryoruz.Yemek molasının ardından son gümrük kapımız olana Yunanistan-Türkiye sınır kapısına geliyoruz.Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından akşam saatlerinde yurda varış ve turumuzun sonu.Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile vedalaşma.

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı450 €uro
Tek Kişilik Oda700 €uro
6 - 12 Yaş 400 €uro
1 - 5 Yaş Çocuk350 €uro


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • 1 Gece Ohrid 3***- 4**** Otel Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Gece Bar 3***- 4**** Otel Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Gece Neum 3***- 4**** Otel Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Gece Saraybosna 3***- 4**** Otel Yarım Pansiyon Konaklama
 • 1 Gece Üsküp 3***- 4**** Otel Yarım Pansiyon Konaklama
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu                                       15 TL
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (Yeşil Pasaportta Mecburi)
 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj