Anasayfa


     PROMOSYON BÜYÜK BALKAN TURU

   
Fiyat : 250 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
16 - 23 KASIM 2018 6 GECE KONAKLAMALI
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

“PROMOSYON BÜYÜK BALKAN TURU”

YUNANİSTAN - MAKEDONYA – ARNAVUTLUK – KARADAĞ -HIRVATİSTAN - BOSNA HERSEK – SIRBİSTAN

Ohrid (1) + Bar (1) + Neum (1) + Saraybosna (1) Belgrad (1) + Üsküp (1)

7 GECE  8 GÜN  / (6 Gece Otel Konaklamalı)


1.GÜN 16 KASIM CUMA                      LÜLEBURGAZ - BABAESKİ - UZUNKÖPRÜ - EDİRNE

16:00  Lüleburgaz Işıklar

16:30 Babaeski Otogar
17:30 Edirne  Kipa Avm Önü
18:30 Uzunköprü Postane Önü

Akşam saatlerinde belirlenen noktalardan sizleri alıp yolculuğumuza başlıyoruz. İpsala sınır kapısında pasaport işlemlerinin ardından Yunanistana giriş yapıyoruz.

2.GÜN 17 KASIM CUMARTESİ             BİTOLA - OHRİD

Yolda verilen molalar ve gümrüklerdeki pasaport işlemlerinin ardından sabah saatlerinde Bitola ya varıyoruz.Bitola'da Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Askeri İdadisi’ni ziyaret ediyoruz.Ardından yolumuza devam ediyor Ohrid’e varıyoruz.Ohrid varışı takiben St. Stefan a gidiyor ve doğa harikasının keyfine varıyoruz.Ardından Ohrid merkeze geliyor ve ohridi geziyoruz.Ardından Otelimize geliyoruz. Konaklama Ohrid’de otelimizde.

3.GÜN 18 KASIM PAZAR                     OHRİD - TİRAN - BAR

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Ohrid’den ayrılıyoruz.Struga sınır kapısından Arnavutluk’a giriş.ElbasanYolu ile Tiran’a varış.Tiran a varışı takiben yapacağımız panoramik Tiran şehir turunda; Parlemento Binası, İskender Bey Meydanı,Başkanlık Sarayı ve Üniversite Binası göreceğimiz yerler arasındadır.Ardından yemek için serbest zaman.Serbest zaman sonrası Ulcine hareket. Konaklama Bar’daki otelimizde.

4.GÜN 19 KASIM PAZARTESİ               BAR - BUDVA - KOTOR - DUBROVNİK - NEUM

 Kahvaltı sonrası Petrovac’dan ayrılıyoruz.Karadağ’ın küçük ama etkileyici kenti Budva ya varıyoruz.Budva ziyareti sonrası yola devam ediyor ve Kotor’a varış.Kotor ziyareti sonrası cavlat yolu ile Hırvatistan’ın en güzel kentlerinden biri olan Dubrovnik’e varış.Dubrovnik varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Şehir Surları,Saat Kulesi,Onofria Çeşmesi,Sponza Sarayı,Rector’s Sarayı,Liman Bölgesi ve Şehir Meydanı  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman.Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Trebinje'de otelimizde.

5.GÜN 20 KASIM SALI                        NEUM - POÇİTEL - MOSTAR - SARAYBOSNA

 Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Neum’dan ayrılıyoruz.İlk durağımız Türk Köyü Poçitel.Poçitel ziyareti sonrasıBosna Hersek’in en güzel Kenti tarihi,Mostar’a varış.Mostar Şehir Turu’nda; Tarihi Mostar Köprüsü ve Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır.Mostar turu sonrası Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’ya hareket ediyoruz.Saraybosna’ya varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Gazi Hüsrev Bey Camisi,Bascarsija Çeşmesi ve Meydanı,Eski Pazar Yeri ve İç Pazar bulunmaktadr.Ardından otelimize hareket. Akşam konaklama Saraybosna’daki otelimizde. 

6.GÜN 21 KASIM  ÇARŞAMBA                SARAYBOSNA - BELGRAD

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’a hareket ediyoruz.Belgrad a varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi , Saborna Kilisesi, Askeri Müze, Damat Ali Paşa Türbesi, Kale Meydanıi Zindan Kapı, Saat Kulesi, Leopoldov Kapı,  Stefan Lazerevic Anıtı, İstanbul Kapı,Terazi Meydanı, Nebojsa Kulesi, Cumhuriyet Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır.  Şehir turu sonrası konaklama için otelimize geçiyoruz.

7.GÜN 22 KASIM PERŞEMBE                BELGRAD - MATKA KANYONU - ÜSKÜP

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından yolumuza devam ediyoruz. Gümrük kapısında pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Üsküp’e giriş yapıyoruz. Öğlen saatlerinde Üsküp varışı takiben öğle yemeği molasını Meşhur Üsküp Köftecilerinde veriyoruz. Yemek molası sonrası Üsküp şehir turumuzu yapıyoruz. Şehir turunda; Başçarşı-Vardar Nehri-Makedonya Meydanı-Saat Kulesi-Davut Paşa Külliyesi-Sultan Murat Camii görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası Matka Kanyonuna gidiyor ve kahve molası veriyoruz. Matka Kanyonunda verilen serbest zaman sonrası otele hareket ediyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

8.GÜN 23 KASIM CUMA                         ÜSKÜP - KAVALA - UZUNKÖPRÜ - EDİRNE - BABAESKİ - LÜLEBURGAZ

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Üsküp şehir turumuzu yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Başçarşı-Vardar Nehri-Makedonya Meydanı-Saat Kulesi-Davut Paşa Külliyesi-Sultan Murat Camii görülecek yerler arasındadır.Üsküp şehir turu sonrası Üsküp’den ayrılıyor ve dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Makedonya-Yunanistan sınır kapılarında pasaport-gümrük işlemleri sonrası Yunanistana giriş yapıyoruz.Kavalaya varışı takiben akşam yemeği molası veryoruz.Yemek molasının ardından son gümrük kapımız olana Yunanistan-Türkiye sınır kapısına geliyoruz.Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından akşam saatlerinde yurda varış ve turumuzun sonu.Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile vedalaşma.

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı250 €uro
Tek Kişilik Oda Farkı150 €uro
6 - 12 Yaş 200 €uro
1 - 5 Yaş Çocuk150 €uro


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • 1 Gece Ohrid 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Bar 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Neum 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Saraybosna 3***- 4**** Otel  Oda Kahvaltı Konaklama
 • 1 Gece Üsküp 3***- 4**** Otel Oda Kahvaltı Konaklama
 • Otobüste Alınan İkramlar
 • Türkçe & Boşnakça Rehberlik Hizmetleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Fonu                                       15 TL
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (Yeşil Pasaportta Mecburi)
 • Vize Hizmet Bedeli
 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj