Anasayfa


     KAPADOKYA - KONYA TURU

   
Fiyat : 450 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
3 GECE 4 GÜN , 2 GECE OTEL KONAKLAMALI 20-21-22-23 Nisan 2018 KAPADOKYA - KONYA TURU
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

1.GÜN      20 NİSAN 2018 CUMA                   EDİRNE

Saat 17:30 da Edirne'den hareket ediyoruz.

2. GÜN    21 NİSAN 2018 CUMARTESİ                                           IHLARA VADİSİ

 Sabah saatlerinde Aksaray ORHAN AGAÇLI’ da alacağımız serbest kahvaltı (Ekstra) molasını takiben IHLARA VADİSİ' ne hareket ediyoruz. MELENDİZ ÇAYI ve HASAN DAGI' nın iklim koşulları ile oluşan inanılması güç doğal güzellikler ile dolu IHLARA VADiSi'ni ve vadi içerisinde yeralan AĞAÇALTI ,SÜMBÜLLÜ & YILANLI KiLiSE'lerini geziyoruz. Daha sonra yolumuz üzerinde yeralan 4 km'lik bir alana yayılmış derinliği 90 mt.civarında henüz 8 katı görülebilen 20.000 kişinin yaşayabileceği KAYMAKLI Yer altı şehrini geziyoruz.Artık yavaş yavaş  günün sonuna yaklaşıyor ve otelimize hareket ediyoruz.Otele varış ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN            22 NİSAN 2018 PAZAR        ÜRGÜP PERİ BACALARI-GÖREME

Sabah kahvaltısının ardından ÜRGÜP PERi BACALARI' nın bulunduğu vadiden başlayarak GÜVERCiNLiK VADİ’ si,300'ün üzerinde kilisenin bulunduğu Hristiyanlığın beşiği sayılan dünyaca ünlü GÖREME VADİ’si ve GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ gezimiz var.Serbest öğle yemeği molamızın ardından ZELVE,PAŞABAĞLARIDEVRENT VADİ’ si (Hayal Vadisi) gezileri,dünyaca ünlü TURASAN şarap fabrikasını ziyaret ve alışveriş imkanı.Bu gezimizi takiben otelimize hareket.Otelimizde alınacak akşam yemeğinin ardından arzu eden misafirlerimiz ile birlikte yöreye özgü otantik havası ile meşhur hafızalarınızdan silinmeyecek güzellikteki şov programının sergilendiği TÜRK GECESİ 'ne (Extra) olarak katılıyoruz.Akşam konaklama otelimizde.

4. GÜN                  23 NİSAN 2018    PAZARTESİ                        KONYA-EDİRNE

Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından Konya’ya hareket ediyoruz. Konya’ya varışı takiben ilk olarak 1. Alâeddin Keykubad'ın tamamladığı Alâeddin Tepesi üzerindeki Alâeddin Camii çevresinde otobüsle yapılan panoramik turumuzu yapıyoruz, daha sonra SELİMİYE CAMİİ, ÜÇLER TÜRBESİ (Üç Erenler Türbesi), 16 dilimli YEŞİL KUBBE (Kubbe-i Hadra), Hz.Mevlana, babası ve Sultan Veled'in sandukaları ile birçok ulemanın çini sandukalarının bulunduğu MEVLANA TÜRBESİ'ni ziyaret ediyoruz. Burada Mevlevi giysileri, müzik aletleri, el yazması kitaplar, maketler, resimler, halıların ve eski eserlerin bulunduğu Mevlana Müzesi ile Mevlevi Dergâhı gezilerini çarşı içinde verilen serbest zaman sonrasında ŞEMS TÜRBESİ ziyaret ediyoruz. Daha sonra öğle yemeğinde Konya mutfağının eşsiz lezzetlerinden meşhur etli ekmeği, Mevlana pidesi ve tandırı seçeneklerinden faydalanmanız için sizlere serbest zaman tanıyoruz. Yemek molamızın ardından SABREDDİN KONEVİ CAMİİ ile yıldırım düşmesi nedeniyle yarım minareli olan İNCE MİNARELİ CAMİİ, İPLİKÇİ CAMİİ ve Medresesi'ni panoramik olarak gördükten sonra artık yavaş yavaş gezimizin sonuna yaklaşıyor ve yolda verilen molalar sonrası sabah saatlerinde sizleri aldığımız noktalarda geri bırakıp bir başka gezide buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Tüm Şehir Turu
 • Sourantour Rehberlik Hizmetleri
 • 2 Gece 3*** - 4**** Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
 • Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekleri
 • Otobüste alınan tüm ikramlar

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otel Ekstra Harcamalar (Mini Bar vs.)
 • Otelde Yemeklerde Alınan Ekstra İçecekler
 • Türk Gecesi
 • Oteldeki Ekstra Harcamalar (Minibar vs.)

FİYATLANDIRMA:

Double Oda 450 TL
Single Oda 610 TL
6-12 Yaş 400 TL
0-6 Yaş 350 TL
 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj