Anasayfa


     AKDENİZ & EGE TURU

   
Fiyat : 1000 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
6 Gece 7 Gün / 5 Gece Konaklama 25 HAZİRAN 2018 / 30 Temmuz 2018
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

1.GÜN 25 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ

Saat 18:00 Lüleburgaz , 18:30 Babaeski , 19:30 da Edirne'den belirlenen noktalardan hareket ediyoruz.

2. GÜN 26 HAZİRAN 2018 SALI

Yol güzergâhımızı takiben sabah saatlerinde yolda alınan serbest kahvaltının ardından Alanya‘ya varıyoruz.Alanya da Alanya Kalesi ve Damlataş Mağarasını ziyaret ediyoruz.Ardından Manavgat Şelalesi ne hareket ediyoruz.Manavgat şelalesinin ardından son durağımız Aspendos Antik Tiyatrosu. Aspendos ziyareti sonrası otele hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN 27 HAZİRAN 2018 ÇARŞAMBA

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası Antalya’ya hareket ediyoruz.Antalyada ilk durağımız Kurşunlu Şelalesi.Kurşunlu şelalesi sonmrası Antalya’yı tanımaya başlıyoruz. İlk durağımız ünlü Roma imparatoru Hadrian’a ithafen yapılmış olan “Hadrian Kapısı” ve tamamen restore edilmiş tarihi ve turistik mimari yapıların bulunduğu Kaleiçi. Burada sırasıyla Kesik Minare, Hıdırlık Kulesi, Antalya Yat Limanı, göreceğimiz yerler arasında.İsmi Antalya ile özdeşmiş olan Yivli Minare ve Saat Kulesini de gördükten sonra Öğle yemeğinde Alabalık Ziyafeti için “Ulupınar” a hareket ediyoruz.Yemeğimizi yedik, çaylarımızı da yudumladıktan sonra yola deva ediyor ve bugünün son durağı olan “Kaş” a geliyor ve otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN 28 HAZİRAN 2018  PERŞEMBE

Sabah otelde alınan erken kahvaltı sonrası yolumuza devam ediyor ve 3024 mt. yükseklikteki Akdağ'ın kar sularının oluşturduğu bir kanyon olan “Saklıkent”e ulaşıyoruz.Saklıkent Kanyonu ziyaretimiz sonrası yolumuza devam ediyoruz ve öğle yemeği molasını Alabalık çiftliklerinin bulunduğu serinliği ve havası ile yaylayı anımsatan Yakapark'ta.Yemek molasının ardından Fethiye ye varıyoruz.Fethiye de ilk durağımız 13. yy.'da temelleri atılan ve 2000'e yakın evden oluşan Hayal Köy olarakta adlandırılabilecek Kayaköy'de Taksiyarhis, Katopanayi ve Meryemana Kiliseler ile eski Rum-Türk sentezi evleri arasında yapacağımız keyifli gezimiz sonrası şimdiki durağımız Ölüdeniz.Ölüdenizi de gördükten sonra Dalyan da otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. GÜN 29 HAZİRAN 2018 CUMA

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Dalyanda Tekne Turuna (Ekstra) çıkıyoruz.Tekne turumuzda ;Dalyan Counos Kaya Mezarlarını,çamur banyolarını, Kaunos harabelerini, deltayı, İztuzu Plajı'nı ziyaret ediyor, gölde gezinti yapıyoruz.Tekne turunun ardından yolumuza devam ediyor ve öğlen yemeği molasını Marmaris de veriyoruz.Yemek molasının ardından yolumuza devam ediyoruz ve Muğla ya varıyoruz.Muğla'da verilen serbest zaman sonrası Bodrum'a hareket ediyoruz. Bodrum varışı takiben otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6. GÜN 30 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Bodrum turuna çıkıyoruz.Bodrum turunda Kale ve Barlar Sokağını geziyoruz.Bodrum gezisi sonrası sonrası yolumuza devam ediyor ve SELÇUK a ulaşıyoruz.Selçukta gezeceğimiz yerler arasında; Efes Antik Kenti (Tiyatro, Celsus Kitaplığı, Hadrianus Tapınağı, Trianus Çeşmesi, Agora, Tiyatro), Meryemana Evi ve Artemis Tapınağı gezilerinin ardından son durak olarak Şirince ye çıkıyor ve güneşin batışında çaylarımızı yudumluyoruz.Ardından otelimize hareket ediyoruz.Akşam konaklama Kuşadasında otelimizde.

7. GÜN 31 HAZİRAN 2018 PAZAR

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından İzmir’e hareket ediyoruz.İzmir varışı takiben Kordon da öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz.Öğlen yemek molasının ardından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Ayvalık da şeytan sofrasına uğruyor ve akşam yemek molasını Cunda Adasında veriyoruz.Akşam yemeği molasının ardından artık turumuzun sonuna geliyor ve bir başka seyahatte buluşmak üzere size aldığımız noktalarda uğurluyoruz.

       TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Panaromik Şehir Turları
 • Sourantour Rehberlik Hizmetleri
 • 3*** - 4**** Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekleri)
 • Otobüste Alınan Tüm İkramlar

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Öğle Yemekleri
  • Otel Ekstra Harcamalar (Mini Bar vs.)
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri 
  • Dalyan Tekne Turu
  • Tüm Kişisel Harcamalar
  • Seyahat Sağlık Sigortası (65 yaş üstü prim farkı) 35 TLFİYATLANDIRMA:
 

Double Odada Kişi Başı : 1000 TL
Single Oda 1250 TL
6-12 Yaş Çocuk : 650 TL
0-6 Yaş Çocuk : 300 TL
 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj