Anasayfa


     KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL “ESKİŞEHİR & BURSA TURU”

   
Fiyat : 225 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
09-10-11 MART 2018 KADINLAR GÜNÜ ÖZEL ''ESKİŞEHİR & BURSA'' TURU
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

1.GÜN 09 MART 2018 CUMA   

Akşam belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizle belirlenen noktalarda buluşup , Eskişehir'e doğru hareket ediyoruz.

 

2.GÜN 10 MART 2018 CUMARTESİ             ODUNPAZARI – ESKİŞEHİR - PORSUK ÇAYI 

İstanbul-Adapazarı – Pamukova - Bozüyük üzerinden sabah saatlerinde  Eskişehir’e ulaşıyoruz. Gezimize ilk olarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarı ile başlıyoruz. Ahşap tavan süslemeleriyle ünlü olan Osmanlı Evi Müzesini ( Panaromik ) gördükten sonra tarihte bilinen ilk Cam Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Eskişehir şehir merkezine hareket ediyoruz. Burada alacağımız serbest öğle yemeğinin ardından gelişimi ve bir üniversite şehri olması vesilesiyle adından sıkça bahsettiren Eskişehir’i tanımaya başlıyoruz. İlk olarak Eskişehir’e özgü lületaşı atölyelerinin gezilmesinin ardından, Kurşunlu Külliyesi’ni ( Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan ) ziyaret ediyoruz. Eski Hal Binası ( Gençlik Merkezi ), Atlı Han (Geleneksel El Sanatları Çarşısı) gezilerimiz sonrasında, 150 yıllık bir tarihe sahip Eskişehir Mevlevi Hanesini geziyoruz. Yapı hakkında bilgi aldıktan sonra Porsuk Çayı kıyısında serbest zaman veriyoruz. Porsuk çayında dileyenler misafirler tekne turuna çıkabilir( Ekstra ).Ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

 

3.GÜN 11 MART 2018 PAZAR           BURSA – CUMALIKIZIK - GÖLYAZI 

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası Eskişehir’den ayrılarak, Bursa'ya hareket ediyoruz. Bursa'da ilk durağımız Cumalıkızık. Cumalıkızık da verilen serbest zaman sonrası Bursa merkeze hareket ediyoruz. Merkezde İskender Kebapçısında verilen yemek molasının ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası son durak olarak Gölyazı'ya uğrayıp çaylarımızı tarihi çınarın altında yudumluyoruz. Gölyazı ziyareti sonrası artık yavaş yavaş turumuzun sonuna geliyor ve eve doğru hareket ediyoruz. Yolda verilen molaların ardından Edirne'ye varıyor ve bir başka Sourantour organizasyonunda görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

        TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Panoramik Bursa-Eskişehir Turu
 • Sou'ran Turizm Rehberlik Hizmetleri
 • 1 Gece 3***-4**** Otelde Oda Kahvaltı Konaklama
 • Otobüste alınacak tüm ikramlar

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Otel Ekstra Harcamaları
 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj