Anasayfa


     8. ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

   
Fiyat : 270 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
1 GECE KONAKLAMALI İZMİR - ALAÇATI - KUŞADASI TURU
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

1.Gece 7 Nisan 2017 Otobüs Yolculuğu

     Siz değerli misafirlerimizle belirtilen saatte, BABAESKİ-LÜLEBURGAZ-UZUNKÖPRÜ-EDİRNE noktalarından hareket ile  yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içerisinde ikramlarımız eşliğinde Çanakkale üzerinden  İzmir'e doğru yol alıyoruz.

1. Gün 8 Nisan 2017 İzmir, Çeşme, Ilıca, Alaçatı Ot Festivali

Programımıza bir Amazon Kraliçesi kadar asil ve güzel İzmir ile başlıyoruz. İlk olarak Konak Meydanı ve İzmir Saat Kulesi'ni panoramik olarak gözlemleyip Dario Moreno sokağında bir mola veriyoruz. Tarihi Asansör bölgesi manzarasının keyfini yaşadıktan sonra Çeşme'ye ulaşıyoruz. Çeşme merkezde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Sergilenen sualtı arkeolojik eserleriyle dikkat çeken bu müze ziyaretinde rehberimizin anlatımlarının ardından Çeşme sokaklarında kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında iki gün sürecek olan Ot Festivali’ ne katılacağız. Burada coşkun kalabalığın içerisinde yer alıp, üreticilerin otlu ürün stantlarını, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. Sonra festival resepsiyonuna katılacak öğle yemeğimizde festival Gala Yemeği’nde tanınmış gurmelerin sunacakları yemeklerden ve diğer stantlardan tadım yapma imkanı bulacağız. Bu arada festival kapsamında verilen konserleri izleyeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama Kuşadası’n da ki otelimizde.

2.Gün 9 Nisan 2017 Alaçatı Ot Festivali,

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bu defa yörenin profesyonel satıcılarının ot ve otlu ürün stantlarını gezecek, ardından altın ödüllü “En fazla ot toplama” ve “En güzel otlu yemeği yapma” yarışmasını izleyeceğiz. Öğle vakti Alaçatı’nın tanınmış restoranlarının açtıkları stantlarda tadım yapacağız. Ardından Çeşme’de Serbest bir alışveriş molasından sonra ayrılma vakti gelecek. Çeşme’den ayrılacağız ama Ege’den bir türlü ayrılamayacağız. Geri dönüşte yolumuzun üzerinde yer alan tipik Ege Beldesi Urla bizi bekliyor olacak . Burada da çevreyi tanıyıp alıveriş yaptıktan sonra ilçeden ayrılmadan önce akşam kahvaltısı niyetine leziz katmerlerin keyfini süreceğiz. Urla’da verilen serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuzu başlatıyoruz.Bir başka tur programımızda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz…

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER :

LÜKS ARAÇLARLA ULAŞIM
1 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
REHBERLİK
ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
SEYAHAT SİGORTASI


 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj