Anasayfa


     PARGA TURU

   
Ürün Özellikleri
PARGA - KORFU ADASI - YANYA - KALAMBAKA - METEORA - KAVALA TURU
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

Otobüs ile Parga Turu

13 Eylül  2016 Hareketli 2 Gece Konaklamalı

1.    Gün: Lüleburgaz – Babaeski – Uzunköprü - Parga

Sabah saatlerinde Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi sırasıyla Lüleburgaz, Babaeski ve Uzunköprü’den aracımıza aldıktan sonra İpsala Sınır Kapısına doğru ilerliyoruz. Sınırda pasaport işlemlerimizin ardından Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Sırasıyla Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe, Kavala üzerinden Selaniğe doğru yol alıyoruz. Selanik üzerinden Parga’ya doğru devam ediyoruz. Varışımızın ardından Parga’yı gezmeye başlıyoruz.Geleneksel Parga Evleri, Türk Pazarı Sokağı, Venedik Kalesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra dar sokaklarından Parga meydanına ulaşıyoruz. Meydanda verilecek serbest zamanın sonrasında aracımız bizi otelimize götürüyor. Otelimize yerleşmemizin ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile akşam muhteşem manzara eşliğinde yemekli,içkili,canlı müzikli Taverna gecesine katılıyoruz. (35 Euro) Geceleme otelimizde.

2.    Gün: Parga - Korfu

Sabah otelimizde alınan kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz denizin veya Parga cafelerinin tadını çıkarabilir. Dileyen misafirlerimiz ile çoğunluk sağlanması durumunda Korfu Adası Turuna gidiyoruz. (50 Euro) Gemi ile geçilecek Korfu Adası İyon Denizinin incisi durumunda.   Tarihi Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint kliselerini, Theotaki maydanını ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağzalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ardından Parga’ya otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3.    Gün: Parga – Yanya – Kalambaka – Meteora – Kavala – Lüleburgaz

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından otobüsümüz ile Yanya kentine hareket ediyoruz. Büyülü Epir dağları üstünden geçerken geleneksel küçük Yunan köylerini ve yaşamlarını göreceğiniz yolculuk ardından, Ioannina’nın tarihi göl bölgesine varıyoruz. Gölün hemen yanında bulunan Ali Paşa Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. 1400’lü yıllardan kalma Osmanlı kıyafet ve eşyalarını, tarihi Türk çarşısı sokağını ve çarşısını görüp modern Yanya bölgesine geçiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman ardından Kalambaka’ya hareket ediyoruz. Varışımıza müteakip Manastırı ziyareti, verilecek serbest zaman sonrası Kavala’ya hareket. Selanik güzergâhı üzerinden Kavala’ya varış. Kavala panoramik şehir turu; İmarethane, Su Kemerleri, Kavalı Mehmet Ali Paşa’nın konağı, Kavala Kalesi (panoramik olarak), Belediye Binası, Kavala çarşısı, Kordon görülecek yerler arasındadır. Akşam yemeği molasında Yunanistan’ın meşhur deniz ürünleri ve mezelerinin tadına bakma fırsatı bulacağız.Ardından Lüleburgaz’a dönüş için  hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Free shop alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından sizi aldığımız noktalara varış ve turumuzun sonu.

 

 TUR ÜCRETİ:

2 ve 3  KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI : 149 EURO

TEK KİŞİLİK ODA : 199 EURO

0 – 6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZ

6 – 12 YAŞ ÇOCUK : 99 EURO

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

ULAŞIM

2 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

TÜRKÇE REHBERLİK

ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

ÇEVRE GEZİLERİ

ZORUNLU MESLEKİ SİGORTA

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

TAVERNA TURU (35 EURO)

KORFU ADASI TURU (50 EURO)

OTELLERDE ALINAN EKSTRALAR

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 

 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj