Anasayfa


     PİKNİKLİ AĞVA TURU

   
Fiyat : 120 TL (KDV Dahil)
 Bilgi        Detaylar
 
 
Detaylar

9 EKİM  PAZAR GÜNÜ PİKNİK & AĞVA HEPSİ BİR ARADA!

Sabah saatlerinde siz değerli konuklarımızı aracımıza aldıktan sonra vakit kaybetmeden Ağva’ya doğru yola koyuluyoruz. Araçta alınacak kahvaltı ile güne başlıyoruz.

Ağva’ya varışımızın ardından ,Ağva’yı tanımaya başlıyoruz. Küçük bir kasaba olan Ağva’da şehirde uzun yürüyüşler yapabilir, meşhur şile bezlerinden olan ürünler içerisinden alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizde şile bezi almayı sakın unutmayın. . Ayrıca misafirlerimiz Göksu nehrinde yapılacak olan tekne turuna katılabilirler. (Ekstra) 

Tekne turundan sonra yemeğimizi alacağımız kamp alanına transferimiz olacak. Bizlerden önce alana ulaşan aşçılarımız sizler için ızgaralarını çoktan ateşleyip, menümüzü hazırladılar bile. Zengin menümüzü alıp keyifli bir vakit geçirdikten sonra akşamüzeri dönüş yoluna geçiyoruz. Dönüş yolu güzergahımızda hava ve yol durumuna göre Polonezköy'de kahve molamız olacak.

Bu keyifli gezimizin ardından Babaeski- Lüleburgaz-Uzunköprü için dönüşe geçiyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından varış ve vedalaşma.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER : Ulaşım + Rehberlik + Tavuk,Köfte,sucuk,salata ve içecekten oluşan piknik menüsü,araç içi ikramlar,zorunlu mesleki sigorta.
FİYAT :120 TL


 
 
Belirtilen detaylarda değişiklik yapma hakkı SOURAN TOUR'a aittir.
Bilgi Formu
İsim
E-Mail
Telefon
Mesaj